Flota, której synonimem
jest niezawodność.

Flota, której synonimem
jest niezawodność

Background Image

Flota DTS

Nasza flota to filar spółki DTS. To właśnie dzięki niej każdego dnia obsługujemy setki zleceń dziennie, od transportu drobnicowego, poprzez transport całopojazdowy, usługi home delivery, aż po usługi przeprowadzkowe dla firm i Klientów indywidualnych. W naszej flocie znajduje się aż 115 aut pozwalających na przewiezienie każdej ilości mienia, zaś dostępność aż 6 różnych modeli pojazdów o rozmaitym zastosowaniu daje nam możliwość starannego dobrania odpowiedniego środka transportu do specyfiki danego zlecenia.

Dbając o jakość świadczonych przez nas usług szczególny nacisk kładziemy na terminowość jak również bezpieczeństwo przewożonego przez nas mienia. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych, a także szerokiego wachlarza zabezpieczeń dostępnych w naszych autach, których wiek nie przekracza 3 lat, stanowi gwarancję satysfakcji naszych Klientów, którzy wracają do nas z przyjemnością.

App Screenshot
18 lat doświadczenia

18 lat obecności w branży TSL pozwoliło nam nie tylko rozbudować zróżnicowaną flotę pojazdów, ale także zgromadzić bogate doświadczenie z rozmaitych aspektów transportu, spedycji i logistyki. Dzięki temu wypracowane przez nas rozwiązania i metody planowania każdego zlecenia przekładają się na maksymalizację efektywności świadczonych przez nas usług i redukcję czasu ich realizacji.

115 samochodów

Do dyspozycji posiadamy 115 samochodów o zróżnicowanym zastosowaniu gotowych przewieźć każdy rodzaj towaru w dowolne miejsce w kraju i za granicą. Tak rozbudowana flota pozwala nam efektywnie planować każdy rodzaj transportu, od prostych usług przeprowadzkowych i home delivery, po złożone przeprowadzki całych firm i transport pełnych asortymentów magazynowych.

28 ton ładowności

Posiadamy samochody o ładowności do 28 ton dzięki czemu jesteśmy w stanie przewieźć towar niezależnie od jego gabarytu, włączając w to szerokie spektrum maszyn ciężkich i sprzętu specjalistycznego. Dodatkowe wykorzystanie wind o ładowności do 2 ton pozwala nam zwiększać efektywność i redukować czas załadunku.

6 rodzajów aut

W skład naszej floty wchodzi aż 6 rodzajów aut o zróżnicowanym przeznaczeniu i pojemności (od 3 do 90m3). Tak szerokie spektrum dostępnych samochodów dostawczych pozwala nam efektywnie planować każdą usługę i w należyty sposób dobierać auta przystosowane do każdego rodzaju zlecenia.

Dzięki naszym autom zrealizowaliśmy ponad 1 000 000 zleceń!

Wszechstronne zastosowanie

Wśród naszych 115 aut posiadamy aż 6 różnych modeli samochodów o zróżnicowanej kubaturze i ładowności, dzięki czemu jesteśmy w stanie przewieźć każdy rodzaj mienia niezależnie od ilości i gabarytu.

App Screenshot
Zróżnicowana ładowność

W naszej flocie posiadamy samochody o zróżnicowanej kubaturze i ładowności od 2,5 do 28 ton gotowe przewieźć każdy rodzaj ładunku. Część samochodów zaopatrzona jest w windy o ładowności do 2 ton ułatwiające załadunek towarów ciężkich.

Przewóz towarów niestandardowych

Wykorzystywane przez nas samochody przystosowane są do przewozu towarów niestandardowych, które wymagają specjalnych warunków przewozowych, takich chociaż jak towary wymagające temperatury kontrolowanej.

Transport całopojazdowy

Świadczymy usługi transportu w zakresie przewożenia całopojazdowych. Ładunki przewozimy z wykorzystaniem pojazdów chłodniczych, plandek a także firanek. Transporty realizujemy przy wykorzystaniu samochodów o szerokim spektrum ładowności.

Transport częściowy

Prócz transportu całopojazdowego oferujemy naszym Klientom mozliwośc transportu cześciowego. Dzięki umiejętnemu planowaniu umożliwiamy połączenie kilku dostaw redukując tym samym koszt dostawy bez znaczącej różnicy w czasie realizacji.

Niezawodny stan techniczny

Każdy z naszych samochodów poddawany jest rygorystycznej diagnostyce i regularnym przeglądom. Dodatkowo wiek naszych pojazdów nie przekracza 3 lat co daje nam pewność bezawaryjności i niezawodności w realizacji usług.

Wiek aut poniżej 3 lat

Przywiązujemy ogromną wagę do bezpieczeństwa mienia naszych Klientów, dlatego wiek naszych aut nie przekracza 3 lat. Stanowi to podstawową gwarancję niezawodności oferowanych przez nas usług transportowych przekładających się na zadowolenie naszych Klientów.

Regularne przeglądy i diagnostyka

Wszystkie nasze samochody poddawane są regularnym przeglądom i specjalistycznej diagnostyce kluczowych podzespołów. Dzięki temu mamy pewność, że nasze dostawy są zawsze terminowe, zaś jakość świadczonych przez nas usług stoi na najwyższym poziomie.

Zgodność z normą EURO 5

Na każdym kroku naszej działalności dbamy o środowisko, dlatego też w skład naszej floty wchodzą tylko i wyłącznie samochody spełniające wszelkie obowiązujące normy, w tym normę emisji spalin Euro 5.

Sprawdzona marka

Bezpieczeństwo i niezawodność są dla nas priorytetem, dlatego stawiamy na sprawdzone i cenione marki samochodów dostawczych gotowych sprostać każdemu wyzwaniu.

App Screenshot

Wyposażenie profesjonalistów

Na wyposażeniu każdego z naszych aut znajduje się profesjonalny sprzęt transportowy jak również wszelkiego rodzaju materiały zabezpieczające, pozwalające nam na transport mienia bez obawy o jego bezpieczeństwo.

App Screenshot
Zabezpieczenie transportowe

Na wyposażeniu każdego pojazdu znajduje się komplet pasów mocujących (burty pojazdów posiadające uchwyty do wiązania pasów), listwy mocujące ładunek i podłogi antypoślizgowe. Bezpieczeństwo przewożonego mienia naszych Klientów jest dla nas naważniejsze.

Zabezpieczenie dodatkowe

Prócz tradycyjnego zabezpieczenia transportowego posiadamy także dodatkowe elementy zabezpieczające takie jak folie stretch, folie bąbelkowe, koce transportowe, itp. dzięki czemu mamy pewność, że towar został nalezycie zabezpieczony i trafi do Klienta w stanie nienaruszonym.

Sprzęt dostawczy

W zależności od specyfiki wykonywanego zlecenia zaopatrujemy nasze samochody w wózki dostawcze i wózki paletowe umożliwiające bezpieczną finalizację usługi transportowej jak również zwiększenie bezpieczeństwa w strefie załadunkowej.

Narzędzia uzupełniające

Na wyposażeniu każdego z samochodów znajduje się sprzęt wykorzystywany przez naszych pracowników w przypadku realizacji usługi montażowej w skład którego wchodzą wszelkie niezbędne narzędzia umożliwiające szybki i bezpieczny montaż.

Wsparcie technologiczne

W naszej branży liczy się niezawodność, dlatego duży nacisk kładziemy na rozwiązania technologiczne z zakresu lokalizacji i łączności jak również systemów efektywnego planowania tras, dzięki którym wieziony przez nas towar trafia zawsze pod wskazany adres na czas.

Urządzenia nawigacyjne

Nasze samochody zaopatrzone są w najnowocześniejsze sytemy lokalizacyjne i nawigacyjne pozwalające nam nie tylko skracać czas dostawy towaru do Klienta, ale także stale monitorować aktualne położenie naszych samochodów.

Urządzenia łączności

Prócz urządzeń lokalizacyjnych na wyposażeniu wszystkich naszych samochodów znajdują się systemy łączności pozwalające nam na sprawną koordynację działań zespołu transportowego, a także eliminację następstw losowych utrudnień na drodze.

System planowania tras

Cała nasza flota wspierana jest autorskim programem planowania tras uwzględniającym rozmaite czynniki drogowe takie jak natężenie ruchu i pozwalającym na maksymalną redukcję czasu przejazdu.

Precyzyjne powiadomienia

Nasz system powiadomień bazuje na wskazaniach urządzeń lokalizacyjnych dzięki czemu jesteśmy w stanie wskazać precyzyjnie planowaną godzinę dostawy towaru do Klienta.

App Screenshot

Program "bezpiecznajazda.com"

Program bezpiecznajazda.com powstał z myślą o uczestnikach ruchu drogowego, którzy spotykają nasze auta dostawcze i chcą ocenić ich zachowanie na drodze lub skontaktować się z kierującym pojazdem. Dzięki temu mamy jeszcze większą kontrolę nad umiejętnościami naszych kierowców a także podwyższamy jakość naszych usług.

Product Image
Kontrola zachowania kierowców

Stale kontrolujemy zachowanie na drodze naszych kierowców. Dzięki uruchomionej infolinii i formularzowi kontaktowemu zachęcamy wszystkich uczestników ruchu drogowego do zgłaszania uwag i pochwał względem naszych kierowców.

Podnoszenie jakości

Wszelkie zgłoszenia i pochwały wpływające do naszego systemu są przez nas skrupulatnie analizowane dzięki czemu pozwalają nam na wdrażanie nowych procedur i rozwiązań dla kierowców, a co za tym idzie unikanie błędów.

Komfort i bezpieczeństwo

Ciągłe podnoszenie umiejętności i świadomości naszych kierowców pozwala nam budować komfort i bezpieczeństwo nie tylko naszych Klientów, ale także uczestników ruchu drogowego i osób trzecich.

Nasza flota

Grupa DTS dysponuje flotą ponad 115 ujednoliconych samochodów dostawczych marki Mercedes Benz, którymi każdego dnia realizuje usługi transportowe dla swoich Klientów. Wszystkie nasze auta przystosowane są do przewozu ładunków delikatnych, wymagających dokładnego zamocowania podczas transportu. Na wyposażeniu każdego pojazdu znajdują się:

• komplet pasów mocujących,
• koce służące do izolowania poszczególnych elementów,
• GPS, CB radio oraz inne urządzenia do łączności,
• podłogi antypoślizgowe,
• zabudowa kontenerowa.

Przywiązujemy ogromną wagę do bezpieczeństwa przewożonego ładunku. Średni wiek naszych aut nie przekracza 3 lat. Nasza flota, jej stan jest regularnie kontrolowany w autoryzowanych stacjach obsługi. Ponadto nasze samochody posiadają normę emisji spalin Euro 5.

Team Member
Tandem IVECO + przyczepa
90 m3, DMC 28T

To zestaw wykorzystywany przy dużych transportach międzynarodowych. Jego kubatura i ładowność z powodzeniem wystarczą, aby przewieźć niemal dowolna ilość towaru choćby na koniec Świata.

Team Member
Iveco
45 m3, DMC 12000 kg

Ciężarówki tej klasy to już sprzęt do realizacji najcięższych zadań. Wyposażone w windy o ładowności 2T mogą bezpiecznie przewieźć dowolny ładunek zarówno w kraju, jak i zagranicą.

Team Member
MAN
35 m3, DMC 7500 kg

To samochody ciężarowe do logistyki miejskiej. Dzięki swojej masie całkowitej - 7.5T mogą wjechać do miasta bez specjalnych pozwoleń. Duża ładowność czynią z nich podstawowy środek transportu przy większych zleceniach.

Team Member
Mercedes Sprinter kontener
18 m3, DMC 3.5T

Najliczniejsza grupa samochodów w naszej flocie. Doskonale sprawdza się w logistyce miejskiej. Zabudowa kontenerowa ułatwia załadunek i bezpieczne umocowanie towaru. Każdy meblowóz wyposażony jest w pasy i listwy do mocowania ładunków delikatnych, takich jak meble czy sprzęt RTV/AGD.

Team Member
Mercedes Sprinter furgon
12 m3, DMC 3.5T

Samochody te świetnie spisują się w dalekich trasach. Ich główne atuty to małe spalanie, duża prędkość, oraz wysoki komfort. Dzięki niemu pracownicy szybko i bezpiecznie mogą dowieźć ładunek do celu.

Team Member
Peugeot Partner
3 m3, DMC 2.5T

To najmniejszy pojazd w naszej flocie. Wykorzystywany w dostawach towaru drobnicowego do Klientów. Często też wykorzystywany przez ekipy pracowników, jako środek transportu osobistego.

Pełen przekrój stosowanych pojazdów pozwala nam na zaoferowanie pojazdu dokładnie dopasowanego do potrzeb zamawiającego usługę.

Logo

DTS Flota
ul. Wał Miedzeszyński 251
04-866 Warszawa

centrala@dts.pl
+48 (22) 526 1000

KONTAKT

Skontaktuj się z nami

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

Nasz dział handlowy z przyjemnością odpowie na wszystkie Państwa pytania, jak również przygotuje atrakcyjną ofertę handlową.

CENTRALA

DTS Flota
ul. Wał Miedzeszyński 251
04-866 Warszawa

E-mail: centrala@dts.pl
Telefon: +48 (22) 526 1000 

Napisz do nas