Specjalista ds. Spedycji

Miejsca pracy: Sosnowiec, Ożarów Mazowiecki, Gdańsk, Łódź, Poznań, Wrocław

Regiony: śląskie, mazowieckie, pomorskie, łódzkie, wielkopolskie, dolnośląskie

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata,
• Wiedza w zakresie spedycji drobnicowej,
• Uczciwość, sumienność, rzetelność,
• Umiejętność prowadzenia negocjacji i szybkiego podejmowania decyzji,
• Planowania i perspektywicznego myślenia,
• Skuteczność i odpowiedzialność za wyniki pracy,
• Dyspozycyjność i chęć podnoszenia kwalifikacji,
• Atutem będzie doświadczenie w zakresie usług Home Delivery.

Zakres obowiązków:

• Planowanie ładunków i kontrola procesów transportowych,
• Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług,
• Współpraca z oddziałami w celu optymalizacji procesów,
• Kontrola i raportowanie wskaźników KPI oraz kosztów transportu,
• Budowanie prawidłowych i długotrwałych relacji z Klientami i przewoźnikami.

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
• Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
• Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,
• Dobrą atmosferę pracy.

Aplikacje ( CV ze zdjęciem ) wraz z załączoną klauzulą prywatności prosimy przesyłać na adres mailowy kariera@dts.pl w temacie wpisując oczekiwania finansowe netto!