Kierowca Kat. B / Pracownik Fizyczny

Miejsca pracy: Kalisz, Poznań, Płock, Warszawa, Częstochowa, Gliwice, Katowice, Rybnik, Sosnowiec, Szczecin, Białystok, Gdańsk, Kraków, Łódź, Opole, Lublin, Wałbrzych, Wrocław, Bydgoszcz

Regiony: wielkopolskie, mazowieckie, śląskie, zachodniopomorskie, podlaskie, pomorskie, małopolskie, łódzkie, opolskie, lubelskie, dolnośląskie, kujawsko-pomorskie

Wymagania:

• od kierowcy prawo jazdy kat. B – doświadczenie minimum 2 lata w kierowaniu samochodami w zabudowie kontenerowej
• kultury osobistej
• znajomość topografii miasta i okolic
• dyspozycyjność (praca także w weekendy)
• umiejętność pracy pod presją czasu
• gotowość do pracy fizycznej
• niekaralność
• doświadczenie w branży przeprowadzkowej lub transportowej będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków:

• dbałość o powierzone narzędzie pracy (samochód, telefon, narzędzia)
• załadunek i rozładunek towarów
• transport towarów pod wskazany adres
• wnoszenie towarów na wskazany adres
• ustawienie, rozpakowanie dostarczonych towarów
• kontakt z Klientami, wypełnienie i potwierdzenie dokumentacji transportowej.

Oferujemy:

• stabilne wynagrodzenia
• system szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego
• satysfakcjonujące zarobki
• prace w rozwijającej się firmie
• przyjazną atmosferę pracy

Aplikacje ( CV ze zdjęciem ) wraz z załączoną klauzulą prywatności prosimy przesyłać na adres mailowy kariera@dts.pl w temacie wpisując oczekiwania finansowe netto!