Instalator - Serwisant sprzętu AGD RTV

Miejsca pracy: Ożarów Mazowiecki, Warszawa, Szczecin, Bydgoszcz, Poznań, Białystok, Lublin, Łódź, Kraków, Katowice, Wrocław, Gdańsk, Rzeszów, Olsztyn, Zielona Góra, Opole, Kielce

Regiony: mazowieckie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, podlaskie, lubelskie, łódzkie, małopolskie, śląskie, dolnośląskie, pomorskie, podkarpackie, warmińsko-mazurskie, lubuskie, opolskie, świętokrzyskie

Wymagania:

• wysoka kultura osobista i pozytywne nastawienie do klienta,
• doświadczenie w branży AGD RTV oraz stolarki i meblowej,
• samodzielność i zdyscyplinowanie, pracowitość,
• prawo jazdy kat. B,
• uprawnienia gazowe oraz elektryczne do 1KW będą dodatkowym atutem,
• umiejętność obsługi komputera,
• dyspozycyjność i chęć podnoszenia kwalifikacji.

Zakres obowiązków:

• dostawy z wniesieniem do klientów,
• instalacje urządzeń AGD RTV u klienta (instalacja gazowe, elektryczne, wodne, WIFI, antenowe),
• montaż sprzętu AGD RTV u klienta (zabudowa sprzętu AGD w meblach),
• obsługa serwisowa urządzeń związanych z montażem i instalację AGD RTV,
• tworzenie dokumentacji technicznej,
• wymiany gwarancyjne urządzeń AGD RTV,
• współpraca z magazynem i Customer Serwis Center.

Oferujemy:

• umowa o pracę,
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• narzędzia niezbędne do wykonywania pracy takie jak telefon, samochód, sprzęt pomiarowy, profesjonalne elektronarzędzia itp.,
• miłą atmosferę pracy,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• ubezpieczenie na życie.

Aplikacje ( CV ze zdjęciem ) wraz z załączoną klauzulą prywatności prosimy przesyłać na adres mailowy kariera@dts.pl w temacie wpisując oczekiwania finansowe netto!